Правила бадмінтону (дуже скорочені!)

Правила бадмінтону (дуже скорочені!)

Суть гри потрапити воланчиком в поле противника (-ів) за один удар (торкання ракетки і волана). При успішному попаданні ви отримуєте очко, при попаданні волана за межі майданчика, а також при торканні вами сітки, торканні волана стелі або стіни очко отримує противник. Зауважте, що дотик волана сітки допускається.
Гра складається з партій. Завдання партії набрати 21 очко з розривом більше двох очок (виграти партію). За рахунку 29-29 партію виграє набрав 30. Завдання гри Виграти 2 Партії. Після кожної партії противники змінюються сторонами поля, в третій вирішальній партії змінюються при досягненні однієї зі сторін 11 очок.
Гра і розіграш починаються з подачі. Право першої подачі або вибору сторони розігрується будь-яким способом на початку гри (в ідеалі кидком монети).
Подавати волан потрібно по діагоналі і тільки ударом знизу, стоячи за лінією подачі і перебиваючи волан далі лінії подачі противника. За рахунку у що подає 0 або парному кількості очок він подає з правого квадрата, при непарному з лівого. У парах напарники подають по черзі. Також при подачі додається додатковий аут при подачі, між двох задніх ліній.


Переклад з сайту: badmintonist.info. Оригінал статі: http://www.badmintonist.info/badminton-pravila-igry-kratko-i-dostupno/

Повні правила гри в бадмінтон, дивіться на сайті федерації бадмінтону України, за посиланням: http://fbubadminton.org.ua/pravila-igry-v-badminton/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *