Чому саме бадмінтон?

Чому саме бадмінтон?

Дуже мало людей знають бадмінтон досить добре, щоб назвати 9 причин полюбити бадмінтон, а ось середньостатистичний бадмінтоніст зможе назвати мінімум 20. Бадмінтон дуже популярна гра в усьому світі, а ось як виду спорту його популярність крайніх нерівномірна. Ми склали цю статтю, для того, щоб бадмінтоністи розповіли друзям в мережі, чому вони вибрали саме бадмінтон.

Так от перші 9 причин полюбити бадмінтон
Причина №1

Тренування з бадмінтону це гармонійний фізичний розвиток у всіх напрямках. Однаково добре тренуються всі м’язи тіла: руки, ноги, груди, прес і спина завжди задіяні в грі. Постійні стрибки, переміщення, випади, повороти і, звичайно, удари по волану. Наприклад великий теніс, такий схожий родич бадмінтону, практично виключає роботу м’язів преса і не має стрибків. В цьому аспекті конкуренцію бадмінтону може скласти тільки плавання.

Причина №2

Бадмінтон розвиває не тільки тіло, а й змушує поворушити мізками. Бадмінтоністи високого класу мають в своєму арсеналі приблизно таку кількість ігрових комбінацій, скільки і середній шахіст. Постійне протистояння тактичного мислення суперників є невід’ємною складовою цієї спортивної гри. Тут, звичайно, у бадмінтону багато конкурентів серед спортивних ігор, але більшість з них командні.

Причина №3

Розвиток швидкості прийняття рішень. Ця причина і допомагає бадмінтону більш вигідно виглядати на тлі інших ігрових видів спорту. Саме з цієї причини бадмінтон потрапив в програму підготовки космонавтів NASA. Постійне і неймовірно швидке зміни вектора і швидкості снаряда, в якому бадмінтону немає рівних, розвиває вкрай високу швидкість прийняття рішень, що може врятувати життя в критичній ситуації. Якщо думаєте, що бадмінтону в швидкості є рівні, то вам слід звернутися до Гуглу або Вікіпедії за довідкою.

Причина №4

Ми назвемо цю причину – сталеве серце. Кожне тренування або гра бадмінтоніста це інтенсивна кардиотренировка. Професіонали досягають під час розіграшу пульсу в 200 ударів в хвилину, а на відпочинок між воланами припадати не більше 30 секунд. А тепер уявіть собі гру з трьох партій тривалістю в 1,5 години. Якщо вам потрібні кардіотреніровки перестаньте викидати гроші на жахливо дорогі тренажери, вам потрібна тільки ракетка для бадмінтону і хороші кросівки!

Причина №5

Бадмінтоністи не знають, що таке зайву вагу! Бадмінтон входить до списку найбільш складних видів спорту за рівнем фізичного навантаження, плюс це кардиотренировка, про яку ми згадали в причини №4. Найприємнішим властивістю бадмінтону в боротьбі із зайвою вагою варто відзначити, що божевільною навантаження під час тренування ви не відчуєте, тому що вашу увагу зосереджено на грі. Ми вже довгий час рекомендуємо займатися саме бадмінтоном для втрати зайвої ваги, це приносить набагато швидший і емоційно легкий ефект ніж заняття в тренажерному залі чи фітнес.

Причина №6

Шостою причиною в нашому списку коштує – відмінний зір. В одеській клініці Філатова, як і в багатьох спеціалізованих установах по всьому світу, лікарі рекомендують гру в бадмінтон для відновлення зору. Фішка в тому, що сама гра дуже схожа з одним з найкорисніших вправ для очей. Суть вправи полягає в тому, щоб спостерігати за наближенням і віддаляє об’єктом і воланчик вам в цьому відмінно допоможе.

Причина №7

Бадмінтон це спорт без вікових забобонів! Більш того, все більшої популярності набирають змагання серед любителів і ветеранів бадмінтону, які мають поділ на категорії як за віком, так і за рівнем майстерності. Таких турнірів і в Україні проводитися не мало. У будь-якому віці і на будь-якому рівні майстерності ви зможете взяти участь в змаганнях і показати себе в боротьбі за спортивну медаль.

Причина №8

Бадмінтон це дуже сімейний спорт. У бадмінтоні нерідко зустрічаються сімейні пари і цілі династії бадмінтоністів. Сімейна пара може дуже добре показати свою злагодженість в міксті, брати і сестри нерідко грають пари, а на тренування завжди можна йти і з дитиною. Думаю тут навіть не варто згадувати про те, що розважитися з ракетками і воланами можна і на природі, шокуючи сусідів по пікніка силою ударів по волану і банальними трюками.

Причина №9

Ігровий азарт легко входить в звичку. Якщо для того щоб змусити себе регулярно відвідувати тренажерний зал досить проблематично, то прийти пограти в бадмінтон завжди хочеться, це як мінімум може бути весело, в не вимагає монотонних повторень. А ефект нічим не поступається! Запевняю, всі хто пройшов бадминтонную школу, наприклад в «Метеорі» (Дніпропетровськ) не злякаються жодної самої інтенсивної тренування з тренажерному залі. Та й мало який тренер з фітнесу, здогадується, як використовують там млинці бадмінтоністи.


Переклад з сайту badmintonist.info. Посилання на оригінал: http://www.badmintonist.info/10-prichin-polyubit-badminton/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *